Najnowszy numer Newslettera Instytutu Historycznego Uniwersytetu Szczecińskiego jest dostępny! Podsumowuje m.in. informacje o sukcesach naukowych naszych pracowniczek i pracowników, przede wszystkim o nagrodach, wyróżnieniach i nominacjach do nagród. Listopad był pod tym względem szczególnie udanym i bogatym miesiącem dla naszego Instytutu. Owocny był on również ze względu na kontakty ze szkołami: duże zainteresowanie wywołało np. nasze kolejne Spotkanie z historią dla uczniów szkół ponadpodstawowych, które zgromadziło ponad 200 uczestników ze Szczecina i z regionu. Życzymy miłej lektury i zachęcamy do śledzenia nas również na bieżąco w mediach społecznościowych na profilach podanych na ostatniej stronie Newslettera.